Budownictwo przemysłowe - hale, magazyny, konstrukcje stalowe
Na rynku istnieje wiele firm budowlanych, które oferują swoim klientom profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie projektowania i montażu hal stalowych, produkcyjnych oraz wielu, wielu innych pomieszczeń. Specjalnością takich firm są również konstrukcje stalowe. Jeśli więc chcesz mieć budownictwo przemysłowe na najwyższym poziomie, to zaufaj właśnie takim firmom. Dzięki nim Twoje hale, magazyny będę funkcjonalne, atrakcyjne i bezkonkurencyjne. W zakresie takich firm znajduje się również dostawa i montaż hal, powiernictwo inwestycyjne, a także pomoc w uzyskaniu zgody na budowę hal przemysłowych i nie tylko. Jeśli więc jesteś zainteresowany wybudowaniem obiektu o stalowej konstrukcji, albo twój budynek wymaga termoizolacji, to nie zwlekaj i zwróć się do firmy zajmującej się budownictwem przemysłowym. Firmy te posiadają wysokowykwalifikowana kadrę i specjalistyczny sprzęt, które sprawiają, ze obiekty wykonane przez nie są wysokiej jakości, nowoczesne i posiadają ciekawą architekturę.
Kontenery
Kontenery - sprawdzają się w rożnych zastosowaniach - na ich bazie można zbudować obudowę lub zabezpieczenie dla wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń - można napisać że stają się wtedy kontenerem technicznym, a po zainstalowaniu odpowiednich elementów wyposażenia mogą być w pełni funkcjonalnym i całkowicie samodzielnym kontenerem mieszkalnym lub np. portiernią np. portiernia dla pracowników firmy ochroniarskiej. Pawilony i kioski handlowe, kompletnie wyposażone, gotowe do użytku. Kioski występują w licznych odmianach. Nowoczesny wygląd.
url: http://www.pawilony-liczak.pl
wózki
Lemarpol oferuje w atrakcyjnej cenie paletowe i magazynowe Wózki widłowe Nissan, Komatsu, Toyota, JCB i innych renomowanych firm. Proponujemy także outsorcing i wynajem wózków widłowych po korzystnej cenie. Zainteresowanych klientów zapraszamy do kontaktu z naszym biurem - nowoczesne wózki widłowe Warszawa, Kraków, Katowice, Bielsko Biała, Łódź i inne miasta.
url: http://www.wozkiwidlowelemarpol.pl
Atrakcyjna oferta
Producent szklarni - sklep poleca bardzo atrakcyjne tanie szklarnie przydomowe, szklarnie poliwęglanowe. Sklep internetowy producenta a w nim szklarnie ogrodowe - tania szklarnia ogrodowa z plexi. Klasyczne szklarnie o półokrągłym kształcie z profili ocynkowanych oraz ze wzmocnionych profili ocynkowanych. Do każdej szklarni instrukcja w języku polskim. Kliknij link do strony - najlepsza mała szklarnia
url: http://www.e-szklarnie.pl
Toczenie, Obróbka skrawaniem
Specjalizacja Tadex to obróbka skrawaniem cnc i Obróbka metali cnc - toczenie, frezowanie cnc. Profesjonalna obróbka cnc na zlecenie i na zasadzie wyłączności. Kompleksowe opracowanie dokumentacji wykonawczej, serie produkcyjne od kilkuset sztuk - wysokowydajne ciecie prętów, obróbki termiczne, galwaniczne, lakiernicze. Tadex Częstochowa - zapraszamy - toczenie, frezowanie oraz obróbka skrawaniem Częstochowa
url: http://www.tadex.com.pl
Blokady drogowe
Międzynarodowa Grupa Gunnebo należy do ścisłej światowej czołówki branży zabezpieczeń. Specjalizacja to międzyinnymi kontrola dostępu - blokady antyterrorystyczne, bramki kontroli dostępu (bramki szybkie, rozsuwane, bramki uchylne i bramki obrotowe wysokie). Firma oferuje także: tripody, kołowroty stadionowe i śluzy osobowe, drzwi karuzelowe z kontrolą dostępu i blokady drogowe. Kliknij i zobacz więcej na stronie www.
url: http://www.bramkigunnebo.pl
Firmowe
Konstrukcje stalowe, budowa hal - Gillmet (Gdańsk, Starogard Gdański, woj. pomorskie) - firma od 5 pokoleń jest związana z branżą metalową. Produkcja i budowa hal - hale stalowe, hale przemysłowe, namiotowe i hale magazynowe. W ofercie też stajnie (budowa stajni). Zapraszamy - karuzele dla koni, hale stalowe, przemysłowe, namiotowe, magazynowe. Kliknij link do strony i sprawdź nas. Ocynkownia ogniowa, innowacyjny kształtownik GEB, Stajnie, Ujeżdzalnie i serwis stali.
url: http://www.gillmet.com.pl
Na wymiar
Zieliński sklep - sprzedaż na miejscu (Warszawa) i wysyłkowo. U nas zawsze atrakcyjne ceny, sprawdź co polecamy - Odlewy żeliwne, drzwiczki do pieca chlebowego, kuchnie kaflowe, akcesoria i drzwiczki kominkowe, kratki wentylacyjne oraz kratki kominkowe na wymiar, ozdobne okrągłe. Zapraszamy po drzwiczki kuchenne, kratki wentylacyjne i kratki kominkowe. Zapraszamy po drzwiczki kominowe do wędzarni, ażurowe, chlebowe i drzwiczki kominkowe na wymiar na zamówienei klienta. Kratki wentylacyjne aluminiowe i kratki kominkowe aluminiowe.
url: http://www.zielinski.waw.pl
Suszarnie do zboża
Zapraszamy po suszarnie, silosy i inne produkty dla rolnictwa. Zapoznaj się z oferta firmy Agremo na stronie internetowej - silosy zbożowe, mieszalnie pasz, przenośniki łańcuchowe, Suszarnie do zboża. Odwiedź naszą stronę i zoabcz co mamy w ofercie - wysokiej jakości profesjonalne silosy i suszarnie do zboża. Firma Agremo działa na rynku polskim od ponad 20 lat. Producent zaprasza po silosy zbożowe, mieszalnie pasz, suszarnie zbożowe, silosy płaskodenne, podnośniki łańcuchowe i kubełkowe. Przejdź dalej i skontaktuj się z nami jak najszybciej.
url: http://www.agremo.pl
serwis hydrauliki siłowej Warszawa, mazowieckie
Hydraulika siłowa Warszawa, mazowieckie. Specjalizujemy się w zaopatrzeniu przedsiębiorstw w elementy hydrauliki siłowej i pneumatyki. Hydraulika siłowa i pneumatyka to nasza specjalność - węże hydrauliczne oraz inne węże przemysłowe. napełnianie akumulatorów hydraulicznych, zakuwanie węży hydraulicznych i filtracja hydrauliczna. W ofercie posiadamy sporą gamę produktów a także serwis hydrauliki siłowej. Skorzystaj z oferty na przewody hydrauliczne i siłowniki hydrauliczne - pneumatyka, Warszawa, mazowieckie
url: http://www.firtech.pl