Komputery i internet - laptopy, notebooki
Gwałtowny rozwój technologii prowadzi do miniaturyzacji wszelkich urządzeń elektronicznych. Wszystko jest coraz mniejsze i poręczniejsze. Niektóre komórki są tak małe, że czasem trudno znaleźć je w kieszeni. Rewolucja dotknęła również komputery osobiste. Minęło zaledwie dwadzieścia lat od boomu komputerów stacjonarnych, a już odchodzą one w przeszłość. Teraz najbardziej popularne oraz najmodniejsze są komputery przenośne – laptopy. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii nie jesteśmy już uzależnieni od prądu. Laptopy posiadają wbudowaną baterię, która potrafi wytrzymać, w zależności od modelu, od dwóch do nawet ośmiu godzin bez zasilania zewnętrznego. Dzięki temu możemy pracować gdzie tylko chcemy, w domu, w podróży, poza biurem. Notebooki są lżejszą i bardziej uboższą wersją laptopów, gdyż służą głównie do pracy. Laptopy zastąpiły komputery stacjonarne przeznaczone do oglądania filmów, grania w gry, a notebooki nie mają tak zaawansowanych technologii, gdyż służą do prezentacji, pisania tekstów czy e-maili.
Infocus
Inter Alnet to profesjonalne i rzetelne usługi w takim zakresie jak sprzedaż projektorów. Firma prowadzi sprzedaż Optoma, Benq i innych klasowych projektorów. Projektory dystrybucja na najwyższym poziomie, sprzedaż w przystępnych cenach. Jeżeli interesuje was rzetelna firma która wie na czym opiera się dystrybucja projektorów Epson, Sony, która wie jak was zadowolić to na pewno warto wybierać wszystko od Inter Alnet
url: http://interalnet.pl
Mój blog o elektronice i nie tylko
Zapraszam na bloga o elektronice i wszystkim co z nią związane. Oczywiscie co jakis czas będę wstawiał posty na temat życia codziennego, więc moje wpisy nie powinny być tylko gratką dla geeków komputerowych.
url: http://komoreczka.angelfire.com
Monitory komputerowe, projektor multimedialny
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ofertą na ekrany projekcyjne, lampy do projektorów, lampy do rzutników, czy monitory komputerowe to gorąco zapraszamy do naszego sklepu Prono Warszawa, gdzie znajdą Państwo w bardzo bogatej ofercie projektor multimedialny, projektory lampy, projektory multimedialne. Nasz sklep posiada również w ofercie rzutnik multimedialny, rzutniki, tablice interaktywne, uchwyty do projektorów, ekrany projekcyjne.
url: http://www.prono.pl
Program norma expert, standard, pro
Potrzebny kosztorys który zostanie wykonany sprawnie i szybko? Postaw na program kosztorysujący dostarczony przez Penta. W ofercie system kosztorysujący taki jak choćby Expert, Project+, Norma, Rodos. Wszystko pod indywidualne potrzeby, każdy system kosztorysowania przygotowany zgodnie z wytycznymi klienta. Zapraszamy do współpracy
url: http://www.kosztorys.pl