Usługi - druk, poligrafia
Każda wchodząca na rynek firma, decyduje się na jakikolwiek sposób reklamy. Najczęstszym z nich są ulotki i plakaty. W tym celu na ogół nie robimy sami ulotek, ponieważ jest to i koszt i nie za ładne nam wychodzą, lecz oddajemy je do firmy, która nie tylko wykona nam druk, lecz zrobi wszystko. Oczywiście możemy oddać tylko do wydrukowania, jednak nie zawsze jest to oszczędność. Czasem poligrafia i ich pełna usługa, to najlepsze rozwiązanie. Zlecenie wykonania ulotek jest o tyle proste, że możemy śmiało zlecić całe ich wykonanie fachowcom. Oni z pewnością zrobią nam ową pracę solidnie i w pełni fachowo, dokładnie tak, jak tego oczekujemy. Fakt. Będzie nas to drożej kosztowało, jednak możemy być pewni, że ulotka będzie doskonale zaprojektowana. Jeśli znamy się na grafice, zawsze możemy zrobić to sami, jednak firmy poligraficzne zatrudniają doskonałych grafików, którzy w pełni profesjonalnie zrobią to za nas. Obecnie na rynku działa wiele takich firm, które przyjmują zlecenia również przez internet.
Wydruki
Luxpol Tychy, Katowice, Mysłowice, Oświęcim (Śląsk) - drukarnia online. W ofercie tani druk wielkoformatowy, druk UV, druk na szkle i banery reklamowe. Materiały na których drukujemy to: papier billboardowy, papier do podświetleń, tkaniny banerowe, folia samoprzylepna, folia One Way Vision. Drukarnia online zaprasza po wydruki wielkoformatowe - Zobacz więcej na stronie i skorzystaj, sprawdź co polecamy - plakaty wielkoformatowe, druk przez internet.
url: http://drukarnia-luxpol.pl
Koperty z nadrukiem, Ddrukarnie Kraków
Drukarnie Kraków - nowoczesna firma założona w 2012 roku. Doświadczenie zdobyte z wcześniejszych praktyk zapewnia profesjonalną jakość usług. Drukarnia offsetowa i cyfrowa posiada w ofercie papier firmowy, koperty z nadrukiem, teczka ofertowa A4, folder reklamowy, ulotki, plakaty, kalendarze, etykiety samoprzylepne - drukarnia Kraków, małopolska i najbliższy region.
url: http://www.drukarniekrakow.pl